Обратная связь

Краски - CAPAROL EXC MURESKO B1 NE
Ваша оценка 5 из 5 Ваша оценка 4 из 5 Ваша оценка 3 из 5 Ваша оценка 2 из 5 Ваша оценка 1 из 5
Фасадная краска

CAPAROL EXC MURESKO B1 NE

Степень блеска
?
Матовая
Степень блеска 2
min max

Высококачественная фасадная краска на основе SilaCryl, минеральный характер, высокая способность к диффузии, очень хорошие водоотталкивающие свойства.

Подробнее Скрыть часть
Базис
Объем
1160
шт. Купить

Описание

Использование

Ок. 200 мл/м2 в один слой на гладкой поверхности. На шероховатой поверхности расход больше. Точный расход определяется путем нанесения пробной поверхности.

Степень блеска

Mатовая G3

Оттенки

База 1: белая
Базы 2 и 3: прозрачные, применяются только в заколерованном виде

Muresko-Premium колеруется самостоятельно с помощью полнотоных и колеровных красок CaparolColor или AVA (Amphibolin Vollton- und Abtönfarben).
При самостоятельном колеровании необходимо смешать всѐ требуемое количество краски, чтобы избежать различий цветового тона.
При покупке партии более 100 л одного тона колеровка может осу-ществляться на заводе.

Muresko-Premium колеруется на машине в системе ColorExpress в по всем известным на рынке цветовоым коллекциям.
Интенсивные и чистые цветовые оттенки, обладают меньшей укрывистостью. В этом случае рекомендуется промежуточное по-крытие в подходящем пастельном тоне на базе пигментированной в белый цвет краски (база 1). Может потребоваться второе заключительное покрытие.

Характеристики

Производитель Caparol
Свойства разбавляется водой, экологичная, со слабым запахом, устойчива к атмосферным воздействиям, водоотталкивающая по DIN 4108, устойчива к воздействию щелочей, поэтому не омыляется, проста в применении, превосходно покрывает округлые края, Muresko-Premium защищает фасад от водорослевого и грибкового налета.
Расход на один слой Ок. 200 мл/м2 в один слой на гладкой поверхности. На шероховатой поверхности расход больше. Точный расход определяется путем нанесения пробной поверхности.
Время высыхания При + 20 ° C і 65% вологості повітря суха поверхня, на яку можна наносити слідуючий шар, через 4-6 годин. Повністю суха поверхня, яка може піддаватися навантаженням, через 3 дні. При більш низькій температурі і підвищеній вологості повітря час висихання збільшується.
Блеск Матовый, G3
Температура пользования +5 °C для окружающего воздуха и основания.

Инструкции

Придатні основи

Поверхня повинна бути вільною від забруднень, розділяючих речовин та сухою.

Підготовка основи

Нові та старі, діючі теплоізоляційні комплексні системи (ТІКС) з поверхнями з штукатурок на основі акрилових смол, силіконових смол, силікатного або вапняно-цементного в'яжучого (P II):
Старі штукатурки очистити відповідним методом. При очищенні струменем води під тиском з макс. температурою 60 ° C і макс. тиском 60 бар. Після очищення дати достатньо часу для висихання. Покривати Muresko-Premium відповідно до наявного типу штукатурки згідно наступних вказівок.
Штукатурки цементної групи P II і P III або силікатні штукатурки:
Нові штукатурки можна, як правило, перефарбувати після 2 тижднів при близько 20 ° C і відн. вологості повітря 65%. При поганих погодних умовах, на приклад при вітрі і дощі, необхідно значно подовжити термін висихання. Додатковим ґрунтувальним покритям Capagrund Universal можна зменшити ризик вимивання вапна і перефарбувати штукатурки через 7 днів.
Старі штукатурки: ремонтні місця повинні добре схопитися і висохнути. На грубі пористі, вбираючі штукатурки з легким піщаним осипом, необхідно нанести покриття грунтівки
OptiGrund ELF. На поверхні з сильним піщаним осипом необхідно нанести покриття грунтівки
Dupa-grund, а на ТІКС з полістирольними плитами - AmphiSilan-Putzfestiger.
Пористий бетон зі старим покриттям, що здатний витримувати навантаження:
Ділянки без дефектів очистити. Нанести грунтувальне покриття Capagrund Universal. При пошкодженому покритті пористого бетону ми рекомендуємо скористатись програмою Disbon.
Бетон: Бетонні поверхні з відкладеннями бруду або шаром крейдової крихти очистити механічно або за допомогою струменів води під тиском, дотримуючись встановлених правил. На слабо вбираючі і гладкі поверхні нанести грунтувальне покриття Capagrund Universal. На грубі пористі, вбираючі поверхні з легким піщаним осипом нанести грунтувальне покриття OptiGrund ELF. На крейдисті поверхні нанести грунтувальне покриття Dupa-grund.
Пов'язані цементом плити з деревних стружок: Через високу лужність ДСП, пов'язаних цементом, потрібен ґрунтувальний шар Disbon 481 EP-Uniprimer, щоб уникнути вимивання вапна.

Покриття з дисперсійних фарб, що здатні витримувати навантаження:
Забруднені, крейдисті старі покриття почистити струменями води під тиском, дотримуючись правил. Виконати грунтувальне покриття Capagrund або Capagrund Universal.
Покриття з штукатурок на основі акрилової або силіконової смоли, що здатні витримувати навантаження: Старі штукатурки очистити відповідним способом. При мокрому очищенні поверхня повинна добре висохнути перед подальшою обробкою.
Мінеральні покриття, що не здатні витримувати навантаження:
Повністю видалити за допомогою шліфування, щітки, струменів води під тиском, дотримуючись правил. При мокрому чищенні поверхня повинна добре висохнути перед подальшою обробкою.
Виконати грунтувальне покриття Dupa-grund
Покриття з дисперсійних фарб і штукатурок на основі штучної смоли, що не здатні витримувати навантаження: Повністю видалити відповідним способом, наприклад, за допомогою струменів води під тиском, дотримуючись правил. На слабо вбираючих і гладких поверхнях виконати грунтувальне покриття Capagrund Universal. На вбираючі поверхні з крейдистим, піщаним осипом нанести покриття грунтівки Dupa-grund.
Поверхні, забруднені промисловими газами і сажею: Покривати фасадною фарбою Duparol, що не містить води.
Оштукатурені або бетонні ділянки з тріщинами: Покрити PermaSilan або Capa-elast.
Поверхні з висолами: Видалити висоли сухим методом за допомогою щітки. Виконати грунтувальне покриття Dupa-grund. При нанесенні покриття на поверхні з висолами ми не гарантуємо тривалу стійкість покриття або уникнення появи висолів.
Дефектні ділянки:
Виправити невеликі дефекти за допомогою шпаклювальної маси Caparol Fassaden-Feinspachtel. Великі дефекти до 20 мм відремонтувати за допомогою Capalith-Fassadenspachtel P або Histolith-Renovierspachtel. Заґрунтувати зашпакльовані ділянки.

Метод нанесення

Наноситься щіткою або валиком.
Нанесення методом розпилення не рекомендується через вміст біоцидних речовин у фарбі.

Структура покриття

Грибковий або водоростевий наліт видалити гідро- очищенням, дотримуючись місцевих приписів. Промити пoшкоджені ділянки продуктом Capatox або FungiGrund і добре висушити.

Ґрунтувальний або проміжний шар:
 Muresko, розбавленої макс. 10% води.

Фінішний шар:
 Для збереження структури на шорсткуватих отштукатуренних поверхнях необхідно розбавити Muresko для ґрунтувального покриття 15-20% води, для заключного шару 10% води.

Витрата

Бл. 200 мл/м2 в один шар на гладкій поверхні. На шорстких поверхнях витрата відповідно більша. Точна витрата визначається шляхом пробного нанесення. 

Умови застосування

+ 5°C для матеріалів та повітря.

Період висихання

При + 20 ° C і 65% вологості повітря суха поверхня, на яку можна наносити слідуючий шар, через 4-6 годин. Повністю суха поверхня, яка може піддаватися навантаженням, через 3 дні. При більш низькій температурі і підвищеній вологості повітря час висихання збільшується.

Очищення інструментів

Робочі пристрої та інструменти після застосування відразу промити водою.

Вказівки

Матеріал не придатний для горизонтальних поверхонь, що знаходяться під впливом води.
При нанесенні покриття на вже наявне покриття на пористому бетоні індекс яскравості повинен бути більше 30%, при нанесенні на ТІКС більше 20%.
При нанесенні покриття на фасади, що знаходяться в особливих об'єктних умовах або через природні особливості піддаються більшому ніж звичайно впливу вологи, існує підвищений ризик утворення водоростевого і грибкового нальоту. Muresko володіє захистом кольорового шару, яка впродовж тривалого часу захищає матеріал від появи нальоту. Ефективність і тривалість захисту залежить від умов на об'єкті, наприклад, від інтенсивності біонагрузки і від впливу вологи. Тому постійний захист від появи грибкового і водоростевого нальоту неможливий.
Для грунтування основ, пошкоджених водоростями або грибками, після очищення поверхонь можна застосовувати FungiGrund замість OptiSilan TiefGrund.
При темних кольорах механічне навантаження (дряпання) може призвести до утворення світлих смужок (ефектписьма). Це є специфічною властивістю всіх матових фасадних фарб. При впливі вологи (дощ) ці смужки зникають.
На щільних і холодних основах, або при поганих погодних умовах, період сушіння стає довшим, а також вологе навантаження (дощ, роса, туман) може привести на поверхні покриття до появи жовтуватих / прозорих, злегка глянцевих і липких смужок, утворені з допоміжних складових. Ці додаткові речовини водорозчинні і під впливом багаторазових злив змиваються. Якість покриття від цього не страждає.
Якщо тим не менш передбачається безпосередня переробка поверхні, то смуги слід зволожити і повністю змити. Потім слід виконати додаткове грунтування матеріалом Capagrund Universal.
При виконанні покриттям в підходящих кліматичних умовах, подібні смуги не виникають.

Документация PDF

Отзывы

Оставьте отзыв первым!

Написать отзыв
Краски - CAPAROL EXC MURESKO B1 NE

CAPAROL EXC MURESKO B1 NE

0
Скачать прайс