Зворотній зв'язок

Про компанію

Мережа мультибрендових шоурумів Farba Service входить до складу ТОВ “Фарба Сервіс Україна”. Farba Service пропонує побутові та професійні лакофарбові матеріали, малярний інструмент, в тому числі для промислових об’єктів. В широкому спектрі товарів легко розібратися навіть тій людині, що вперше стикається з малярством, і ось чому. 

Досвідчені фахівці, що працюють онлайн і оффлайн у кожному магазині Farba Service, завжди підберуть для замовника найоптимальнішу пропозицію в системах побутового та промислового призначення. Кожен клієнт мережі отримує консультацію щодо лінійки продуктів та особливості їхнього застосування. Про які продукти йде мова? 

Це лакофарбові матеріали, малярський інструмент та супутні товари від топових європейських та українських виробників: Tikkurila, 
Tikkurila Coatings, Kolorit, Viva Color, Farbmann, Sadolin, Pinotex, Hammerite, Tesa, 3M, Anza, Caparol, Sikkens, Akzo Nobel. Що включає асортимент?


Farba Service пропонує:

- матеріали будівельно-ремонтного призначення - засоби підготовки поверхні, фарби та декоративні штукатурки для інтер'єрних та фасадних робіт; засоби для реставрації пам’яток архітектурної спадщини;

- матеріали для деревини – миючі засоби, антисептики, лаки, емалі, морилки та фарби;

- покриття для металів – миючі засоби, грунти, фінішні фарби (водні, алкідні, 2К – EP, PU);

- професійні засоби індивідуального захисту (3М);

- повний асортимент високоякісного малярного інструменту та аксесуарів (ANZA);

- Професійний малярний скотч, плівки та стрічки (TESA)

Що гарантує Farba Service?

1. Якість товару та сервісу

2. Великий вибір матеріалів та наявність запасів на складі

3. Професійну консультацію та підтримку

4. Точне тонування фарби на професійному обладнанні

5. Гнучку та вчасну логістику

6. Задоволення будь-якого клієнта


0
Завантажити прайс