Зворотній зв'язок

Штукатурка

Чому варто купити штукатурку?

Інтернет-магазин «Farba Service» пропонує штукатурки для будівельних та ремонтних робіт за доступними цінами. Ми є офіційним представником ряду провідних європейських брендів, що випускають професійні будівельні матеріали та супутні матеріали, у тому числі малярський інструмент, приладдя для штукатурних робіт та багато іншого.

Для комфортного вибору товарів ми розробили практичний каталог із інтелектуальною системою пошуку. З його допомогою ви за лічені хвилини знайдете все, що вам потрібно для успішного ремонту. Кожен товар супроводжується докладним описом характеристик та умов застосування.

До ваших послуг досвідчені менеджери, які дадуть відповіді на всі питання, пов'язані з продукцією та її застосуванням. Докладніше про штукатурку та особливості роботи нашої компанії далі в тексті.

Що таке штукатурка та де вона використовується?

Штукатуркою називається будівельний матеріал, який використовується для початкового вирівнювання, а також у декоративних цілях. Нею обробляються поверхні стін, стель, перегородок, колон та інших елементів споруди. Оштукатурювання – один із найважливіших етапів будь-якого будівництва та ремонту.

За допомогою штукатурки можна досягти наступних результатів:

 • закласти тріщини, сколи та інші дефекти поверхонь;
 • усунути перекоси, відхилення від вертикалі та горизонталі, створити рівну поверхню на стінах, стелі;
 • зміцнити кладку з цегли, блоків за умови, що штукатурний шар буде посилено армувальною сіткою;
 • замаскувати будь-які інженерні комунікації, зокрема кабель-канали;
 • підготувати стіни під поклейку шпалерами і т.д.

Окремо можна купити штукатурку декоративного плану, що використовується для створення рельєфних поверхонь та об'ємних візерунків, у тому числі з подальшим фарбуванням.

Чим відрізняється штукатурка від шпаклівки?

Штукатурний склад призначається для вирівнювання стін із великими дефектами та нерівностями. Шар штукатурки може становити кілька сантиметрів за один захід. У свою чергу шпаклівка використовується для того, щоб закрити дрібні нерівності та невеликі дефекти, вирівняти поверхню під фінішне декоративне оздоблення. Вона наноситься тонким шаром, завтовшки лише кілька міліметрів.

Це принципово різні будівельні матеріали, і головна відмінність полягає у складі.

Штукатурка складається з набагато більших гранул. Завдяки цьому вона міцніша і витримує значні навантаження, хоч і вимагає більшого обсягу для створення міцної структури.

Шпаклівка виготовляється із дуже маленького зерна. З її допомогою закладаються незначні дефекти, усуваються дрібні нерівності. 

Таким чином, коли потрібно нанести товстий шар оздоблення і усунути великі огріхи, необхідно купити штукатурки, так як матеріал призначений саме для цього. Необхідно просто вибрати потрібну суміш.

Способи класифікації та основні види штукатурок

Штукатурні суміші розрізняють за складом та способом виконання. Вони виготовляються з комбінації дрібно- та крупнозернистих матеріалів, в'яжучої основи та спеціальних присадок. Залежно від типу основи розрізняють штукатурки:

Цементні. Вони універсальні, однаково добре підходять для зовнішніх та внутрішніх робіт. Їх відрізняє висока міцність, стійкість до вологи та впливу навколишніх факторів. Єдиний нюанс – застигає такий шар від кількох днів до кількох тижнів.

Вапняні. Пластичний матеріал, легкий та зручний для нанесення. Швидко наноситься, приємно виглядає, має помірну міцність. Використовується під фарбування, декоративне оздоблення та поклейку шпалер.

Гіпсові. Підходять лише для сухих приміщень. Дозволяють відразу отримати рівний, швидко сохнуть та мають приємний зовнішній вигляд, але середні за міцністю.

За способом виконання виділяють сухі та готові штукатурки. Перші дешевші, але їх потрібно розводити до отримання розчину потрібної густоти. Розведення проводиться за інструкцією за допомогою спеціального інструменту. Потрібна наявність певних навичок. У свою чергу готова штукатурка придатна для використання відразу. Як правило, вона має більш високі експлуатаційні властивості та покращений склад.

Середні ціни на штукатурку

Ремонт – витратний захід, тому бажання заощадити на матеріалах без втрати якості є цілком об'єктивним. У «Farba Service» ви можете купити суміш для штукатурки за цінами набагато нижчими від середньоринкових. Це можливо тому, що ми є дилером професійних будівельних матеріалів від визнаних європейських виробників. Познайомитись та порівняти розцінки ви зможете за таблицею.

Бренд

Ціна

Об'єм 

«Farba Service» – це ваш об'єктивний зиск, і ви можете переконатися в цьому, просто зазирнувши в каталог нашої компанії.

Готова штукатурка за доступними цінами від «Farba Service».

Наш інтернет-магазин пропонує вам великий вибір штукатурних сумішей, суміжної продукції, у тому числі фарби. емалі, інструментів для будівельно-ремонтних робіт. Порівняно з іншими магазинами ми пропонуємо такі вигоди:

 • висока якість обслуговування та європейський сервіс;
 • можливість поставити будь-яке питання про товар та його застосування нашим фахівцям;
 • продумана система пошуку, завдяки якій будь-який товар можна знайти лише за пару хвилин;
 • докладний опис характеристик та способів використання штукатурної суміші;
 • зручна та зрозуміла система замовлення товарів всього за кілька кроків;
 • вигідні умови доставки у всі регіони України.

Якщо ви шукали надійного постачальника, у якого можна купити готову штукатурку без переплат, магазин фарб «Farba Service» – це саме те, що вам потрібно.

Відповіді на запитання, що часто ставляться

Які є недорогі штукатурки в Farba Service?

Асортименти штукатурок за доступними цінами постійно розширюється. Ви можете звернути увагу на продукцію під торговою маркою Capadecor.

Які готові штукатурки найчастіше купують у 2022?

Популярністю користуються штукатурки Capadecor Marmorino Romantico, Capadecor Modelliermasse, Kolorit STANDART K, Kolorit STANDART B.

Які ціни на штукатурки у нашій компанії?

Ми зробили все можливе, щоб ви могли купувати шпаклівки для ремонту практично за собівартістю. Ціна на шпаклівки стартує із 1200 грн за обсяг 7 кг.

Які умови доставки на замовлення?

Замовлення доставляються у будь-який регіон України. Ви можете замовити партії будь-яких обсягів, ми подбаємо про швидке відвантаження та доставку продукції до вашого населеного пункту.

Подробнее Скрыть часть
0
Завантажити прайс