Зворотній зв'язок

Клей - WET ROOM
Ваша оценка 5 из 5 Ваша оценка 4 из 5 Ваша оценка 3 из 5 Ваша оценка 2 из 5 Ваша оценка 1 из 5
для влажных помещений
для влажных помещений
для пола во влажных помещениях
для пола во влажных помещениях
знак экологически чистой и безопасной продукции
знак экологически чистой и безопасной продукции
разбавляется водой
разбавляется водой
Клей для настінних покриттів

WET ROOM

Готовий для застосування клей білого кольору на основі ЕВА дисперсії крохмалю, що застосовується для приклеювання настінних покриттів у вологих приміщеннях. Клей має високу вологостійкість і призначений для приклеювання склополотна, флізеліну, акрилових/вінілових шпалер з основою з поліестеру, скловолокна, мінеральною основою. Також застосовується для приклеювання вінілового покриття з нанесеним на нього малюнком із спіненого поліефіру з різним типом основи завтовшки до 1,0 мм. Може використовуватися для проклеювання швів та стиків покриттів.

Детальніше Приховати частину
Об `єм
880
шт. Купити
Купити в 1 клік

Характеристики

Виробник Bostik
Витрата на один шар 3-5 м2/л в зависимости от материала и основания
Зберігання та транспортування Не менше 1 року у закритій упаковці при температурі вище 0 °C.
Щільність 1,06 кг/см3
Розріджувач Вода
Колір Білий
Очищення робочих інструментів Інструменти очищаються водою з миючим засобом, залишки клею видаляються вологою губкою.
В'яжуче ПВА, крахмал
Температура користування от +18 °С до +25 °С

Інструкції

Рекомендації для роботи. Попередня обробка стін. Гіпсокартонні, деревостружкові та волокнисті плити. Шви, краї та місця з'єднання плит необхідно проклеїти спеціальною стрічкою. Сколи, каверни та ямки від шурупів необхідно зашпаклювати, зашкурити після чого прогрунтувати.

Бетон: Бетонні основи слід зашпаклювати, зашкурити і загрунтувати.

Паперові шпалери: видаліть папір, що відшарувався, і обріжте краї. Зашпаклюйте, зашкурьте і загрунтуйте ямки, шви та нерівності.

Вінілові шпалери на паперовій основі: відірвіть зовнішній шар. Потім проведіть процедури, описані в пункті паперових шпалер.

Пофарбовані поверхні: раніше пофарбовані поверхні, необхідно попередньо зашкурити і вимити з миючим засобом, після чого промити чистою водою. Для ґрунтування використовується клей Wall Standard 78, розведений 1 частиною води.

Приклеювання. Нанесіть клей Wet Room 78 рівномірним шаром на основу за допомогою валика або шпателя. При нанесенні клею на краях чи кутах використовуйте пензель. Приклеювання покриття проводиться доти, поки клей зберігає свою липкість. Для приклеювання на слабко-всмоктуючі основи, з метою випаровування надлишків води, дозвольте клею трохи підсохнути, але не довше 20-25 хвилин. Однак клей не повинен бути сухим у момент приклеювання покриття до стіни. Наклеювання склополотна проводиться встик або внахлест. Після приклеювання внахлест необхідно прорізати полотно гіпсокартонним ножем та видалити надлишки. Після чого старанно притисніть і розгладьте шпалери пластиковим або сталевим шпателем. Шпаклювання та фарбування склополотна може здійснюватися через 12 годин після приклеювання. При приклеюванні покриття на не вбираючу основу не користуйтеся ванною кімнатою протягом одного тижня. Дотримуйтесь інструкцій, встановлених виробником настінних покриттів. При наклеюванні необроблених покриттів клей слід наносити на основу покриття. При наклеюванні водонепроникних настінних покриттів - виконуйте інструкції встановлені виробником покриттів.

Відгуки

Be the first to write your review!

Write a review
Клей - WET ROOM

WET ROOM

Купити в 1 клік

WET ROOM
0
Завантажити прайс