Зворотній зв'язок

Захисні маски

При ремонті та будівельних роботах у повітря виділяється пил та різні речовини у вигляді дрібних частинок. Вони можуть пошкодити органи дихальної системи та спричинити алергію. Щоб захистити себе, необхідно використовувати маску для захисту.

Маски бувають одноразовими та багаторазовими, побутовими та медичними. Матеріал та модель залежить від сфери застосування. Вони надійно закривають рот та ніс, здатні забезпечувати бактеріальний захист, а також захист від хімічних речовин.

Ще можна купити респіратори, більш універсальні і мають гарні захисні властивості органів дихання. Використовуються під час роботи з пилом, хімікатами, лакофарбовими матеріалами, газами. Вони підходять для багатогодинного використання.

Як вибрати маску для захисту обличчя:

- Ступінь захисту позначається позначкою FFP. У кожного виробу вона своя, тому вибирайте, виходячи із сфери застосування. При контакті з побутовою хімією можна використовувати з низьким рівнем захисту. Але під час ремонту потрібний високий захист.

- Щільність прилягання. Вибирайте ту, що підходить вам за розміром. Чим щільніше прилягання, тим краще захист. Зазвичай у таких моделях встановлюється спеціальний клапан для комфортного застосування.

- Кількість шарів. Під час будівельних робіт потрібно використовувати моделі мінімум з 2-3 шарами.

- Наявність носового фіксатора забезпечить щільне прилягання.

- Тип зав'язок. Вибирайте моделі із плоскими гумками, вони не натирають.

Де придбати в Україні маски з доставкою.

В інтернет-магазині barvaservice.com.ua цей товар завжди в наявності. Ми пропонуємо швидку доставку, знижки та великий вибір масок. Ви можете зробити як роздрібне, так і оптове замовлення.

Подробнее Скрыть часть
0
Завантажити прайс