Зворотній зв'язок

Емалі

Виводити за 6 12 24 шт.

Емалі

Емалеві фарби є одними з найбільш популярних. Це сучасний аналог лакофарбових матеріалів, який має відмінні експлуатаційні властивості та склад. Вони прості у застосуванні та забезпечують гарний зовнішній глянсовий вигляд поверхням.

Емалі відрізняються від фарби не лише зовнішнім виглядом, а й властивостями. Наприклад, звичайні матеріали дають не таке міцне та довговічне покриття, вони не стійкі до миття та різних зовнішніх факторів. Якісна емаль навпаки, розрахована на хімічну, атмосферну дію та вологе прибирання.

Види емалевих фарб:

- Алкідні емалі – застосовуються для зовнішніх робіт, наносяться на загрунтовані та підготовлені поверхні. Підходять для фарбування деревини, металу, каменю.

- Акрилові – виготовляються на основі акрилових смол та модифікаторів. Підходять для внутрішніх та зовнішніх робіт. Створюють еластичні покриття, стійкі до впливу зовнішніх факторів. Використовуються для бетону, тканини, дерева, металу.

- Поліуретанові емалі одні з найзносостійкіших, тому використовуються для фарбування підлоги. Єдиний недолік – мають у складі токсичні компоненти, тому після застосування потрібно добре провітрити приміщення.

- Нітроемалі – їхня основа складається з нітрату целюлози. Вони швидко сохнуть, підходять для фарбування деревини. Для нанесення використовуються спеціальні розпилювачі.

Будь-яка фарба емаль виготовляється на основі 5 компонентів: лаку, розчинника, наповнювача, різноманітних функціональних добавок та пігментів, що створюють потрібний відтінок. Завдяки хорошій адгезії цього матеріалу, поверхні, на які він наноситиметься, необов'язково шпаклювати - достатньо очистити від пилу. Дрібні нерівності зникнуть після повного висихання.

Такий різновид лакофарбового матеріалу можна використовувати в цілій низці сфер. Він підходить для фарбування меблів, підлоги, садових інструментів, декоративних предметів, зовнішніх конструкцій.

На які характеристики звертати увагу при виборі:

- Сфера використання. Позначка ПФ та номер допоможуть зробити правильний вибір, виходячи із властивостей продукту.

- Склад та термін придатності.

- Ступінь блиску: матовий, глянсовий і т.д.

– З яким розчинником можна використовувати.

– Яку фактуру забезпечує покриття.

- Властивості та літраж.

Де придбати в Україні емалеву фарбу

В інтернет-магазині Farba Service завжди є великий вибір емалей. У нас ви легко зможете підібрати матеріал під будь-які види робіт за доступною ціною. Доставка здійснюється у всі міста.

Подробнее Скрыть часть
0
Завантажити прайс