Зворотній зв'язок

Клей - Клей Farbmann Fiberglas Kleber
Ваша оценка 5 из 5 Ваша оценка 4 из 5 Ваша оценка 3 из 5 Ваша оценка 2 из 5 Ваша оценка 1 из 5
12ч время высыхания до нанесения второго слоя
12ч время высыхания до нанесения второго слоя
5-7м - максимальная площадь покрытия поверхности в один слой с 1л. продукта
5-7м - максимальная площадь покрытия поверхности в один слой с 1л. продукта
для стен и потолков внутри помещения
для стен и потолков внутри помещения
знак экологически чистой и безопасной продукции
знак экологически чистой и безопасной продукции
разбавляется водой
разбавляется водой
Універсальний клей.

Клей Farbmann Fiberglas Kleber

Універсальний клей готовий до використання. Основа – полівінілацетатна дисперсія. Швидко та якісно приклеїть скловолокнисті шпалери, неткані матеріали, флізеліни, шпалери на флізеліновій основі, важкі настінні покриття на паперовій основі.

Детальніше Приховати частину
Об `єм
439
шт. Купити
Купити в 1 клік

Опис

Універсальний клей готовий до використання. Основа – полівінілацетатна дисперсія. Швидко та якісно приклеїть скловолокнисті шпалери, неткані матеріали, флізеліни, шпалери на флізеліновій основі, важкі настінні покриття на паперовій основі.

Застосовують для підготовлених стін та стель у сухих інтер'єрах, ГКЛ, бетону, вирівнюючих та фінішних шпаклівок тощо.

Властивості
- без розчинників;
- готовий до застосування, не потрібно розбавляти
- без різкого запаху;
- прозорий;
- не жовтіє, не темніє;
- Витрата: 150-200 г/м2;
- міцно приклеює матеріали до основи;
- Зручно наноситься валиком без розбризкування;
- Підходить для безповітряного нанесення;
- тиксотропний, не стікає з вертикальної поверхні;
- має відмінну адгезію, добре проникає в поверхні матеріалів, які склеюються;
- добре просочує склополотно, що полегшує малярські роботи.

Безпека
Клей нетоксичний, не містить легколетких органічних розчинників, важких металів, фенолів, алкілфенолетоксилату та аміаку.


склад
Дисперсія ПВА, модифікований крохмаль та функціональні добавки.

Витрата
5-7 м2/л.
Витрата клею залежить від типу, що вбирає здатність матеріалу та основи, методу нанесення.

Сухий залишок
Близько 14% мас.

густина
Близько 1,05 г/см3.

Розріджувач
Вода.

Спосіб нанесення
валиком, зубчастим шпателем, безповітряним розпиленням, щіткою, пензлем.

Час висихання при +23°C та відносній вологості 50%
12-24 години.
Час висихання залежить від умов проведення робіт, типу стінового покриття та збільшується у міру зниження температури та підвищення відносної вологості повітря.

Відкритий час
Близько 20 хвилин.

Колір
Білий, після висихання безбарвний.

Зберігання та транспортування
Не допускати заморожування, не зберігати поряд з опалювальними приладами та під прямими променями сонця! Термін зберігання 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Тара
5 л; 10 л.

Нормативні документи
ТУ 20.3-24726322-001

Характеристики

Виробник Farbmann
Витрата на один шар 5-7 м²/л
Зберігання та транспортування +10 .. + 25 ° C
Термін придатності 12 міс.
Щільність 1 кг/л
Розріджувач Вода
Час висихання при +23ºС та відносній вологості 50% 12-24 г.
Відкритий час 0-20 хв.
Температура користування +18 .. + 25 ° C

Інструкції

Умови
Температура приміщення, поверхонь, матеріалу та клею повинна бути однаковою в межах від +18°C до +25°C. Відносна вологість повітря – не більше 80%. Вологість поверхні – не вище 4%. Уникати протягів та попадання прямих сонячних променів.

Підготовка
Видаліть з поверхні всі покриття, що відшаровуються. Поверхня має бути сухою, очищеною від пилу, бруду, жиру, смол та інших забруднень.

Нова поверхня:
Бетонні основи (витримка - 1 опалювальний сезон), свіжу вапняно-цементну штукатурку, після 4 тижнів витримки або гіпсокартонні листи з обробленими швами обробити для захисту від цвілі та грибка засобом Kolorit/FARBMANN Biostop. Далі поверхню загрунтувати засобом Kolorit/FARBMANN Standart G і вирівняти поверхню акриловою шпаклівкою Kolorit/FARBMANN Standart LF або Kolorit/FARBMANN Standart LH. Після висихання відшліфувати, пил від шліфування видалити. Неміцні, дрібні основи, а також поверхні з неоднорідною поглинаючою здатністю зміцніть засобом Kolorit/FARBMANN Standart G.

Оклеєна або фарбована поверхня:
Повністю видаліть всі залишки шпалер і ті, що відшаровуються, мелющие, розмиваються водою і неміцні покриття. Поверхню вимийте розведеним лужним миючим засобом (наприклад, засобом "Мааліпесу" TM Tikkurila), ретельно промийте чистою водою та висушіть. Далі обробляти так само, як нові поверхні.

Раніше пофарбовані (в тому числі пофарбовані глянсовою фарбою) поверхні відшліфуйте до матового стану, видаліть пил від шліфування. При необхідності вирівняйте поверхню акриловою шпаклівкою Kolorit/FARBMANN Standart LF або Kolorit/FARBMANN Standart LH.

Поклейка
Ретельно перемішайте, не розбавляйте

Скловолокнисті, флізелінові шпалери, флізелін*:
Матеріал нарізайте на полотна необхідної довжини з припуском 5-10 см для верхнього і нижнього кантів. Нанесіть клей рівномірним шаром (на стиках трохи товстішим), по ширині - 1-2 полотнища за раз.

Не наносите клей на матеріал, що приклеюється. Кількість клею має бути достатньою для того, щоб просочити полотнище. Не допускайте надлишків, які накопичуються у вигляді бульбашок або просочуються на лицьову поверхню.

Поклейка
Притисніть полотнище до поверхні зворотним боком і розгладьте пластмасовим шпателем. Надлишки клею видаліть вологою ганчіркою або губкою. Фарбуйте скловолокнисті шпалери після повного висихання (через 24 години).

Склополотно:
Прикладіть та міцно притисніть підготовлений склохост до поверхні, обробленої рівномірним шаром клею. За допомогою гумового валика, пластмасового шпалерного шпателя або металевого шпателя розгладьте по всій поверхні. Видаліть з-під полотна повітря та надлишки клею. Клейте наступне полотнище армуючого матеріалу або встик, або внахлест з наступним нарізанням. Видаліть надлишок матеріалу до висихання клею. Рекомендується добре пропивати склополотно клеєм, це зменшить вбирання при подальшій обробці.

Обробляйте поверхні після повного висихання клею через 24 години. У разі подальшого фарбування приклеєного склополотна спочатку необхідно загрунтувати поверхню фарбою грунтовки.

Паперові, вінілові, текстильні та ін. шпалери на паперовій основі*:
Шпалери нарізайте на полотна необхідної довжини з припуском 5-10 см для верхнього і нижнього кантів. Нанесіть клей валиком або пензлем рівномірним шаром на задній бік шпалер, акуратно складіть полотно і залиште просочитися на 5-10 хвилин. Після чого розгорніть і приклеюйте звичайним способом стик встик. Акуратно притисніть шпалерне полотно за допомогою пластикового або металевого шпателя. Краплі та бризки клею на зовнішній стороні шпалер необхідно ретельно зняти вологою губкою після повного висихання.

Далі слідувати інструкції виробника настінного покриття.

Рекомендації щодо способу нанесення

Спосіб/інструмент нанесення Показники/характеристики інструмента
Безповітряне розпилення Діаметр форсунки: 0,017" Фільтр: білий Тиск: 150 бар*
Валик синтетичний
довжина ворса: 18-22 мм
Зубатий шпатель для шпалерного клею -
Пензель, щітка синтетична

* - в залежності від типу сопла та продуктивності фарбувального апарату. Перед роботою налаштуйте апарат і смолоскип розпилення для отримання оптимального результату.

Видалення плям клею
Видаліть свіжий клей вологою ганчіркою або губкою.

Очищення інструментів
Ретельно видаліть залишки клею з інструменту, після чого промийте водою або миючим засобом Пенселіпесу (TM Tikkurila). Сліди підсохлого клею з інструменту видаліть миючим засобом Пенселіпесу.

Очищення інструментів
Очищайте пофарбовану поверхню не раніше, ніж через місяць після фарбування, обережним промиванням під тиском без застосування миючих засобів. На поверхні може залишитися слід від миття, тому рекомендується відокремлювати ділянку миття лініями конструкції, щоб зробити його непомітним. Очищення від окремих не прилиплих до поверхні забруднень проводити сухим чищенням за допомогою м'якої щітки. Очищайте поверхню від окремих забруднень сухим чищенням за допомогою м'якої щітки.

Охорона праці
Клей відрізняється нетоксичністю. Виконуйте роботу обережно та ретельно, уникаючи зайвого, непотрібного зіткнення з матеріалом.

Охорона навколишнього середовища
Не виливати в каналізацію, водойму або на ґрунт. Рідкі залишки передайте у місце збирання відходів. Порожню тару та сухі залишки утилізуйте як будівельне сміття.

Документація PDF

Відгуки

Be the first to write your review!

Write a review
Клей - Клей Farbmann Fiberglas Kleber

Клей Farbmann Fiberglas Kleber

Купити в 1 клік

Клей Farbmann Fiberglas Kleber
0
Завантажити прайс