Зворотній зв'язок

Фильтры

Шпателі

Шпателі

Шпатель - це будівельний інструмент, який використовується для виконання оздоблювальних робіт та обробки поверхонь. Він може відрізнятися за розміром та виглядом. Тому при підборі моделі слід керуватися сферою її застосування.

Шпатель незамінний під час ремонту. З його допомогою можна легко видалити стару побілку або шпалери, нанести клейові склади, штукатурку або шпаклівку. Також він знадобиться при кладці плитки та вирівнювання різних поверхонь.

Цей інструмент складається з рукоятки та лопатки (леза), яка може бути виготовлена ​​з нержавіючої сталі, гуми, пластику.

Виділяють кілька видів шпателів:

· Шпателі для шпаклівки (малярні) використовуються найчастіше. Вони мають пружне та товсте лезо, яким зручно наносити та розподіляти штукатурку та інші матеріали.

· Фасадні - використовуються для оздоблювальних зовнішніх робіт. Відрізняються міцністю, мають антикорозійні властивості і зручно «лежать» у руці.

· Зубчасті - призначені для нанесення та рівномірного розподілу клейових сумішей. У ремонті вони корисні тим, що знижують витрати дорогих матеріалів без втрати якості результату.

· Гумові шпателі використовуються для закладення сколів, тріщин, плиткових швів. За рахунок своєї м'якості вони не ушкоджують глянсове покриття чи малюнок.

· Притискні – виготовляються із пластику. Вони підійдуть для видалення бульбашок повітря при обклеюванні шпалер на стіни.

Щоб при використанні цього інструменту досягти максимальної продуктивності в роботі, необхідно правильно підібрати розмір леза. Широка (від 300 мм і більше) поверхня дозволить швидше впоратися з поставленими завданнями, вузьку краще вибирати для роботи, де потрібна максимальна точність.

Також слід звертати увагу на жорсткість рукоятки. При нанесенні шпаклівки або інших сумішей інструмент не повинен пружинити. У професійних моделей лезо завжди рівне, без зазубрин. Від цього залежить якість роботи.

Переваги покупки шпателей в інтернет-магазині Farba Service:

· Великий вибір інструментів для будь-яких видів робіт.

· Швидка доставка по всій Україні.

· Можливість замовляти товари оптом та в роздріб.

· Наші консультанти завжди допоможуть з підбором та оформленням замовлення.

Подробнее Скрыть часть
0
Завантажити прайс