Фильтры
TIKKURILA PIRTTI – акрилатна морилка водорозчинного типу. Призначено морилку для обробки...
Для надання різних кольорів та відтінків деревині використовуються спеціальні тонуючі склади. З їх допомогою можна імітувати практично будь-який тип дерева та покращити його естетичні якості. Морилка для дерева - найпоширеніший засіб для необробленого дерева, однак це не фарба для дерева.
Після висихання морилки не утворюють на поверхні захисної плівки і лише надають колір дереву або підкреслюють фактуру. Такі просочення також запобігають процесам гниття та швидкого зносу. Наші поради допоможуть правильно вибрати та купити морилку для дерева.
Спочатку морилками називали склади, які хімічно взаємодіяли з деревиною, у результаті чого матеріал змінював свій колір. Однак сьогодні це поняття дещо змінилося, класична морилка для дерева складається з тонкомолотого пігменту або органічного барвника, які надають кольору.
Тип просочення залежить від розчинника або розріджувача. До того ж виробники включають до складу різні захисні та антисептичні добавки.
Головна особливість морилок полягає в тому, що після нанесення на чисте дерево або на ґрунт розріджувач або розчинник випаровується. Частинки пігменту або барвника щільно проникають у пори матеріалу та залишаються на поверхні.
Однак, на відміну від інших лакофарбових матеріалів, які утворюють захисну плівку, морилка не має захисних функцій, тому не використовується як фінішне покриття. Необхідний додатковий шар, що покриває, наприклад лаком або воском.
Часто морилку використовують лише тому, щоб отримати рівномірний відтінок дерева. Існують склади без барвників. Їх використовують як перше захисне покриття дерева та для підкреслення красивої фактури матеріалу.
Щоб морилка для дерева зберігала довше колір, краще віддати перевагу складам на основі органічних барвників. Для отримання нового кольору морилки на однаковій основі можна змішувати між собою.
Перед нанесенням морилки дерево потрібно відшліфувати та пройтися пилососом або ретельно прибрати пил. Наносити її краще пензлем чи валиком. Після повного висихання поверхню необхідно додатково покривати лаком.
Важливо пам'ятати, що морилки на основі органічних або хімічних розріджувачів можуть витягувати з хвойних порід дерева смолу. Тому після висихання на поверхні часто утворюються плями. В цьому випадку потрібно додаткове шліфування та покриття в кілька шарів.
Види морилок по дереву
Вибір морилки залежить від типу дерев'яної поверхні та її подальшого застосування. Різні склади мають різні властивості: токсичність, швидкість висихання, наявність запаху і т.д.
Щоб зробити правильний вибір, важливо знати властивості основи:
В інтернет-магазині Farba Service представлений широкий вибір різних видів морилок. В асортименті — продукція відомих та перевірених виробників. До кожного товару ви знайдете опис із технічними характеристиками. Зручна система пошуку допоможе підібрати потрібний продукт та малярський інструмент.
Ви можете вибрати на сайті або купити морилку для дерева у нашому магазині.
Часті питання про морилки
Яка морилка найкраще підходить для внутрішніх робіт?
Безпечними та без запаху будуть морилки на масляній, водній та восковій основі.
Які бренди популярні та випускають якісну продукцію?
Якісні морилки випускають компанії Tikkurila, Vidaron, «Майстер Блиск», Pinotex.
Яка витрата у морилки?
Витрата морилки залежить від типу деревини та якості його шліфування. Середня витрата - 1 л на 10-16 м2.
Введите пожалуйста e-mail после валидации которого вы получите доступ к загрузке файла.
Недостаточно товаров для сравнения
Перейти в каталог