Зворотній зв'язок

Лаки

Виводити за 6 12 24 шт.

Лаки

Під час ремонту різні види поверхонь та матеріалів потребують додаткової обробки. Вона виконує захисну функцію та перешкоджає агресивному впливу навколишнього середовища. Фарба – не завжди найкращий варіант. Тому найчастіше використовується будівельний лак.

Це універсальний матеріал із прозорою основою. Легко наноситься за допомогою спеціального пензлика. При необхідності до нього можна додати бажаний колір. Особливість лаку полягає у здатності не тільки захищати від сколів, грибків та паразитів, але й наголошувати на красі природної фактури дерева.

Різновиди будівельного лаку:

· Алкідний – підходить для внутрішнього та зовнішнього ремонту. Може застосовуватись на дерев'яних або металевих поверхнях. Використовується при склеюванні та приготуванні шпаклівок. Добре протистоїть підвищеній вологості.

· Акриловий – має водну основу. Використовується для різних поверхонь при ремонтних роботах усередині та зовні. Гарно підкреслює фактуру, не токсичний та екологічно безпечний.

· Масляний – надає дерев'яним поверхням міцність, блиск та довговічність. Вигідно виділяє їхню красу. Екологічно чистий, проте не стійкий до атмосферних впливів, тому використовується лише усередині приміщень.

· Бітумний – забезпечує захист від корозії та створює гарний гідроізоляційний шар. Застосовується для металевих, бетонних, цегляних та дерев'яних конструкцій. Чудово підходить для ремонтних робіт.

Лаки можуть бути однокомпонентними та двокомпонентними. Перший вид підходить для покриття меблів або поверхонь, що знаходяться усередині приміщення. Він дає швидкий результат. Другий має в основі затверджувач і змішується безпосередньо перед нанесенням, забезпечуючи стійкість до механічних дій.

Ціна лаків залежить від їх властивостей, складу та обсягу. Цей товар може бути реалізований як у невеликих тарах від 0,75 мл, так і обсягом 2,5 л.

Як підібрати будівельний лак:

- Насамперед вибір має ґрунтуватися на типі поверхні, яку потрібно обробити.

- Звертайте увагу на рівень блиску. Матовий маскує недоліки поверхні, пошкодження та забруднення. Глянцевий підкреслює малюнок дерева, але чутливий до подряпин.

- Керуйтеся властивостями та характеристиками продукту.

Якщо хочете купити якісний товар, ознайомтесь із нашим асортиментом. В інтернет-магазині Farba Service представлений великий вибір лаків у різній ціновій категорії. В наявності є матеріали для всіх видів поверхонь. Доставка здійснюється по Україні будь-яким зручним для вас способом.

Подробнее Скрыть часть
0
Завантажити прайс