Зворотній зв'язок

Штукатурка (фактурна)

Виводити за 6 12 24 шт.

Фактурна штукатурка – рельєфний декоративний матеріал, який використовується для обробки стін та фасадів. З його допомогою можна створити унікальний та неповторний дизайн. Штукатурка наноситься товстим шаром на поверхні, тому малюнки та візерунки виходять яскраво вираженими.

Цей матеріал має високу в'язкість і є грубодисперсним. У його складі присутні в'яжучі компоненти, кольорові пігменти та спеціальні наповнювачі, завдяки яким утворюється фактурна поверхня. Це можуть бути синтетичні гранули, лляні, дерев'яні та бавовняні волокна, пісок, слюда, кам'яна крихта.

Види фактурної штукатурки:

· Акрилова. Її вартість залежить від марки виробника. В основі складу знаходяться акрилові смоли, що утворюють полімерні композиції. Цей матеріал продається у готовому вигляді, його не потрібно розводити водою чи розчинами.

· Силікатна. Використовується під бетонні покриття, тому що добре пропускає пару та повітря, і тримається довгі роки. Як основний компонент застосовується рідке скло. Воно забезпечує не лише красиву фактуру, а й зносостійкість.

· Суміші на основі силіконового наповнювача підійдуть для зовнішніх та внутрішніх робіт. Їх часто використовують для декорування фасадів та облицювання будинків. Такий матеріал стійкий до впливу погодних умов, має міцність і не боїться механічних впливів.

· Штукатурка на основі мінерального бетону або суміші з піску та вапна. Перед експлуатацією потрібно розвести водою до однорідної маси. Відмінно переносить вплив мінусових температур та сонця. Її особливість полягає у низькій еластичності.

Всі перелічені різновиди є екологічно чистими. Такі декоративні покриття діляться на тонко фактурні, дрібно фактурні, середньо фактурні та фактурні.

Секрет матеріалу полягає в тому, що тверді частинки у складі рухаються в різному напрямку при нанесенні та вирівнюванні шарів. В результаті поверхня виходить зернистою або з борозенками.

При створенні штукатурних сумішей використовуються різні кольори, найчастіше природні та натуральні відтінки. Завдяки цьому легше підібрати колірну палітру під загальний дизайн приміщення та передати бажану фактуру.

Переваги даного оздоблювального матеріалу:

· Є універсальним способом оформлення стін. Великий різновид покриттів дозволяє підібрати дизайн під будь-який стиль інтер'єру.

· Різні візерунки та малюнки створюються швидко та легко.

· У складі є компоненти, які роблять фактурну обробку стійкою до впливу ультрафіолетових променів та механічних пошкоджень.

· З часом не змінює колір.

· Підсилює теплоізоляційні властивості стін.

· За бажання можна додати перламутр, щоб посилити естетичну виразність.

· Не вбирає запахи.

· Може мати матовий чи глянцевий фініш.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент штукатурок від кращих виробників. Вони відповідають стандартам якості та екологічним нормам. З їх допомогою ви легко втілите у реальність будь-які дизайнерські задумки.

Доставка товару провадиться по всій Україні. Якщо потрібна допомога у виборі, наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, і підберуть потрібний матеріал, виходячи з ваших побажань.

Подробнее Скрыть часть
0
Завантажити прайс