Зворотній зв'язок

Шпаклівка

Виводити за 6 12 24 шт.

Шпаклівка - це матеріал, який використовується при будівельних та оздоблювальних роботах. Найчастіше її застосовують як основу під облицювальний шар для вирівнювання поверхні. Існують суміші, призначені для декоративних цілей. Також за допомогою шпаклівки зручно закладати щілини, тріщини та приховувати дефекти.

Шпаклівка продається у вигляді пасти або порошку, який необхідно розвести перед нанесенням на стіни. На ринку представлений великий асортимент, тому при виборі потрібно орієнтуватися на різновиди:

· Шпаклівка на цементній основі є універсальною. Вона підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт, міцна та стійка до вологи. Але тому, що складно зачищається абразивними інструментами, використовується тільки для чорнових обробок.

· Гіпсова використовується тільки для внутрішніх робіт та приміщень з низьким рівнем вологості. В Україні можна знайти стартові та фінішні суміші. Перші чудово приховують великі нерівності на поверхнях, другі призначені для більш тонкого вирівнювання.

· Готовий склад на основі акрилу призначений для тонких робіт. Він накладається шаром трохи більше 1 мм і допомагає підготувати поверхні до фарбування.

Цей вид будматеріалу має багато переваг. Він легко наноситься та розподіляється по різних поверхнях: з дерева, гіпсокартону, бетону, цегли. У процесі висихання не втрачає обсягом і не відшаровується. Після застигання утворює міцний шар, який прослужить довгі роки.

При виборі шпаклівок необхідно орієнтуватися на метод їх нанесення. Є суміші, призначені для ручного нанесення. Вони користуються найбільшою популярністю, тому що не вимагають використання дорогого обладнання та підійдуть для тих, хто робить ремонт самостійно.

Є шпаклівки для механічного та напівмеханічного методу розподілу. Їх можна використовувати тільки в комплексі зі спеціальним обладнанням, яке розпорошує готову масу на поверхню тонким шаром.

Як зробити правильний вибір:

· Склад повинен підбиратися з урахуванням типу поверхні та умовами проведення робіт.

· Сухі суміші дають фініш з білим відтінком, тому краще підійдуть під обклеювання шпалер.

· Матеріал потрібно закуповувати від одного й того самого виробника. Це вигідно і дозволяє уникнути неприємностей у процесі ремонту.

Якщо хочете придбати шпаклівку з гарантією від виробника та за доступною ціною, замовте її в інтернет-магазині Farba Service. Ми допоможемо підібрати відповідний товар та забезпечимо його швидку доставку до будь-якого міста.

Подробнее Скрыть часть
0
Завантажити прайс