Зворотній зв'язок

Розчинник

Виводити за 6 12 шт.

Розчинники

Лакофарбові матеріали – досить концентровані речовини, тому часто потребують розведення. Для цих цілей використовуються спеціальні розчинники, завдяки яким лаки та фарби набувають потрібну консистенцію та властивості.

Будь-який розріджувач є рідкою речовиною, що швидко випаровується. Він легко розчиняє компоненти органічного походження, утворюючи однорідну консистенцію. З його допомогою лакофарбові матеріали зручніше та легше наносяться на поверхню.

Ознаки якісного розчинника:

- Його властивості не змінюються при контакті з водою;

- при змішуванні із фарбою утворює однорідну масу;

- після нанесення лаку або фарби він швидко випаровується;

- при змішуванні з концентратами не входить у реакцію із нею.

Розчинники можуть використовуватися не тільки як розчинники, але і як розчинники для застиглих матеріалів (емалей, лаків, фарб). Також деякі з них застосовуються для знежирення поверхонь та очищення інструментів, одягу, рукавичок.

Важливим є той факт, що такі речовини мають короткий термін випаровування. Після змішування з іншими матеріалами та нанесення їх на поверхню рідина миттєво випаровується, не залишаючи неприємного запаху або липкості.

Універсальних розріджувачів немає, кожен вид призначений під певні групи покриттів. Важливо дотримуватися відповідності між ними, щоб досягти утворення однорідної речовини. В іншому випадку суміш вийде неоднорідною і стане непридатною для використання.

Різновиди розчинників:

• Легколеткі. Вайт спірит може використовуватися для емалей, фарб на олійній основі та інших лакофарбових продуктів. В основі складу знаходиться бензин, тому автолюбителі часто видаляють за його допомогою бітумні плями.

• Середньолетючі. Добре справляються з масляними та алкідними фарбами.

• Важколетючі. Скипидар призначений для розчинення смол, масел, жирів, мастики. Також до цієї категорії входить розчинник 649. Він підходить для різних лакофарбових матеріалів, у тому числі акрилових фарб. Його можна використовувати для розведення шпаклівки, ґрунтівки, емалі.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір різних видів розчинників від найкращих виробників. Ми регулярно поповнюємо асортименти новими позиціями. Всі товари можна замовити з доставкою в будь-яку область України.

Подробнее Скрыть часть
0
Завантажити прайс